ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13956698
*
nr 1395 6698
Spegel
Valnöt, diameter: 54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 maj 2021
kl 18:41:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 21:29:55
1
200 kr
1/5 11:12:31
2
500 kr
1/5 13:02:39
1
300 kr
1/5 13:02:39
2
350 kr (Budbetjänt)
1/5 20:07:07
3
500 kr
1/5 20:07:07
2
500 kr (Budbetjänt)
1/5 20:07:54
3
600 kr
3/5 17:16:06
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar valnöt
-
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:17
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:32
-
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:56
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:43
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1395 6698
Spegel
Valnöt, diameter: 54 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/4 21:29:55 | 1 | 200 kr |
1/5 11:12:31 | 2 | 500 kr |
1/5 13:02:39 | 1 | 300 kr |
1/5 13:02:39 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
1/5 20:07:07 | 3 | 500 kr |
1/5 20:07:07 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
1/5 20:07:54 | 3 | 600 kr |
3/5 17:16:06 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar valnöt
-
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:17 -
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:32 -
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:56
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:43